Ovacık Arıcılık Makinaları

Ovacık Arıcılık Makinaları |  0 536 496 72 58

Özas Paslanmaz Makina, balcılık sektörü ihtiyacını karşılamak için faaliyet gösteren bir firmadır. Ovacık arıcılık makineleri imalatı yapan bir firma olarak 304 tip kalite paslanmaz çelik malzeme kullanmaktayız. Ayrıca, firmamız, özel paslanmaz makina yaptırmak isteyen müşterilerine de hizmet vermektedir. Müşterilerimiz, iletişim kanalları aracılığıyla bizlere özel isteklerini aktardıkları takdirde, fiyatta anlaşma halinde ön ödemeli olarak özel paslanmaz arıcılık malzemeleri üretebilmekteyiz. Bu sayede, müşterilerimizin ihtiyacı olan özel arıcılık malzemelerini karşılayabilmekteyiz. Yerleşke olarak İstanbul/Ümraniye’de olmamıza rağmen, iletişim kanallarımız aracılığıyla Ovacık dahil Türkiye’nin her yerine paslanmaz arıcılık malzemelerinizi yollayabilmekteyiz. İletişim kanallarımız aracılığıyla hangi ürünlerle ilgilendiğinizi ve özel isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Ovacık Arıcılık Makinaları
Ovacık Arıcılık Makinaları

Özas Paslanmaz Makina olarak balcılık sektörü için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri sunmaktadır. Bu ürünler arasında sır alma tezgahı, polen temizleme makinası, bal eritme kazanı, mum eritme kazanı, paslanmaz polen kurutma fırını, ahşap polen kurutma fırını, sır sıkma presi ve meyve sebze kurutma fırını bulunmaktadır. Firmamız, en ucuz balcılık ekipmanları, satılık balcılık ekipmanlarını ve balcılık ekipman çeşitlerini sunmaktadır. Firmamız balcılık makinalarını tamamen kendi tasarımları ile üretmektedir ve arıcılık makinalarının üretiminde CE belgesi standartlarına uymaktadır.

Ürünlerimizin kalitesi, hijyenik olması, dayanıklılığı, kolay temizlenebilirliği ve uzun ömürlü olması nedeniyle arıcılık sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Fiyat politikamız, müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaktır. Ovacık Arıcılık Makinaları üreten bir firma olarak, balcılık sektöründe en kaliteli paslanmaz arıcılık makinalarını en uygun fiyatlarla sizlere sunmak için çalışmaktayız. Bizlere ulaşarak arıcılık ekipmanlarının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bizlere ulaşarak Ovacık arıcılık makinaları çeşitleri, Ovacık satılık arıcılık makinaları, Ovacık en ucuz arıcılık makinaları gibi konular ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Hemen Arayın